MA. TRA. 160

Ma.Tra. 160 je sekačka na trávu hydrostatickou převodovkou s předním sběračem trávy. Je vytvořena aby vyhovovala potřebám polo-profesionální údržby.

Hydrostatický převod provozovaný jedním pedálem řídí pohyb dopředu i dozadu. Dosažitelná rychlost je 0-10 km / h vpřed a 0-7,5kmh vzad. Přední uzávěrka diferenciálu pedálem funguje automaticky, poskytuje lepší přilnavost hnacích kol i v podmínkách vysoké vlhkosti.zeleně, jako jsou parky a zahrady, je vhodná pro sběr listů. Můžete spoléhat na výkonný Briggs & Stratton dvouválcový zážehový motor – 15,2 HP s hydrostatickou převodovkou.

Jízdní pozice je na sedadle s odpružením a loketní opěrkou, uvládací prvky jsou k dispozici přímo u ruky pro snadný přístup.

300-litrový sběrný koš lze naklonit pomocí elektrického mechanismu, obsluha koš ovládá přímo z místa řidiče. Pokud je koš plný, žací ústrojí sekačky se automaticky vypne, aby se zabránilo ucpání.

Vynášecí tunel je odstranitelný bez použití nářadí, což umožňuje rychlou a praktickou kontrolu nebo čištění.

Umístění sekacích nožů o šířce 113cm je vepředu stroje, zajišťují perfektní viditelnost pracovního prostoru a přesné řezání i za keři a nízkými větvemi.

Sekací rotor se skládá ze dvou kontraindikujících rotujících nožů a jednoho menšího předního nože, dlouhého jedné třetiny délky, nože vytváří proudění vzduchu a trávy v tunelu vedoucím do kolektoru trávy.

Výška sečení (minimálně 30 mm do maximálně 90 mm) se nastavuje přímo z místa řidiče pomocí páky se sedmi různými polohami.

Údržba a čištění je snadné díky vertikálnímu umístění.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
MA. TRA. 160