MA. TRA. 350

Ma.Tra. 350 je stroj s hydrostatickým pohonem všech čtyř kol, určený pro péči o veřejné i soukromé zelené plochy a pro všechny typicképráce, jež připadají v úvahu v komunální oblasti. Vzhledem k mnohostrannému sortimentu profesionálních přídavných zařízení se Ma.Tra. 350 stane cenným pomocníkem v každém ročním období. Ovladatelnost, vynikající vlastnosti stroje v terénu, malý poloměrotáčení, čelní agregace, optimální pohodlí pro řidiče jsou přednosti zaručující vysoký výkon za všech možných pracovních podmínek.

MOTOR A PŘEVODOVKA

 > MA.TRA 350 je poháněna čtyřválcovým dieselovým motorem YANMAR s obsahem 2,2 l o výkonu 44 HP, díky regulaci a uložení motoru na silentblocích došlo k výraznému snížení vibrací a hlučnosti.
> Speciální štěrbinový chladič je uložen na místě chráněném před nárazy. Chladič je vybaven reverzním ventilátorem pro dokonalé chlazení motoru a hydraulického systému. Ventilátor pro čištění chladiče se spouští pomocí speciálního senzoru.
> Jednostupňová hydraulická převodovka s rychlostí 0 až 20 km/h zaručuje vysokou efektivitu a vynikající hodinový výkon.
> Pohon 4 × 4 s hydromotory v kolech zajišťují nezbytný hnací výkon i při práci na strmých svazích. Maximální trakci a bezpečí za jakýchkoli pracovních podmínek a při jakékoli adhezi zajišťuje automatická uzávěrka diferenciálu, která hlídá prokluz všech kol.
> Elektrohydraulicky ovládaná vícekotoučová vývodová hřídel má funkci zastavení nožů. Pohon žacího ústrojí je nezávislý na pohonu sací turbíny.
> Díky světlé výšce 18 cm a zadní kyvadlové nápravě zvládá Ma.Tra 350 bez problémů všechny terénní nerovnosti a chodníkové hrany.

SBĚRNÝ KOŠ NA TRÁVU A MÍSTO ŘIDIČE

> Odpružené prostorné sedadlo s opěrkami pro paže a snadno přístupné mechanické páky pro ovládání sečení a vyklápění sběrného koše zajistí obsluze maximální komfort. Volant s posilovačem řízení ovládá zadní řiditelnou nápravu, lze jej nastavit ve výšce i sklonu. Rovněž pedály pro jízdní režim jsou vybaveny servoposilovači, tak aby usnadnily obsluze celodenní práci.
> Bezpečí pro obsluhu při práci zajišťují robustní ochranný rám, bezpečnostní pásy a osvětlení na pozemní komunikace. Ma.Tru.350 je možné na přání vybavit kabinou s topením a ventilací nebo klimatizací.
> Transport posečeného materiálu je zajištěn dostatečně dimenzovanou turbínou o průměru 40 cm, která zajišťuje bezproblémové plnění sběrného koše i za nepříznivých podmínek (hutnou nebo mokrou trávou). Hydraulicky ovládaný pohon turbíny je nezávislý na pohonu vývodové hřídele.
> Rovnoměrné plnění sběrného koše na trávu o objemu 1200 litrů je zajištěno pomocí aktivní výfukové roury.
> Hydraulicky ovládaný sklápěcí mechanismus koše a zadní přesah 50 cm umožňují optimální výsyp trávy, až do výšky 210 cm. Sběrací koš je vybaven spínačem pro zastavení pohonu žacích nožů a podávací turbíny, při naplnění boxu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

350 tp
350 rozmery