Reference

Ekologický elektromobil BOKIMOBIL v Hustopečích

Městské služby Hustopeče doplnili svůj vozový park o již druhý vůz od výrobce Kiefer GmbH. K spokojenosti s modelem BOKIMOBIL 1152 se přidal ekologický elektromobil BOKIMOBIL mini E. Tichý a mrštný mini jezdí hlavně ve městě a v parku. Více z předávaní si můžete pročíst zde anebo na videu.

Ekologický elektromobil BOKIMOBIL v Hustopečích

Pět vozů pro Brněnské komunikace

V roce 2017 jsme dodali 5 BOKIMOBILů do Brněnských komunikací. Už se kluci těší z BOKIMOBILů na zimní údržbu a z jednoho v letní výbavě s cisternou, lištou na kropení a kartáčem na čištění cest.

Pět Bokimobilů pro Brněnské komunikace

Montážní vůz trolejového vedení v Olomouci

Dopravní podnik města Olomouc používá jedinečné dvojcestné vozidlo BOKIMOBIL jako montážní vůz trolejového vedení s montážní plošinou o dosahu až 17,5 m.

BOKIMOBIL v Olomouci

První BOKIMOBIL v ČR

Vůbec první BOKIMOBIL v ČR byl dodán do Technických služeb Hradec Králové. "Mezi novější mechanismy, které využívá a spravuje středisko čištění města, patří univerzální nosič nářadí Kiefer BOKIMOBIL 1151. Tento stroj pracuje v hradeckých technických službách od září roku 2013 a měl za dva roky najeto více než 2000 motohodin,“ vedoucí střediska dílen Ing. Miloš Matyásko.

První BOKIMOBIL v ČR