BUTTERFLY 170, 250, 300, 350

sekacka2

Příkopové ramenové sekačky řady BUTTERFLY jsou vhodné pro subkompaktní a kompaktní traktory již od výkonu 13 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 550 kg hmotnosti. Tato lehká řada výrobce Frontoni je tak úspěšná, že si vysloužila “obdiv” jiných výrobců v podobě kopírování. Nikdy se jim však nepodařilo zkopírovat to zásadní, čím je právě nízká hmotnost a možnost jedoduše agregovat s lehkými nosiči.

 

detail produktu

CAT 290, 340,385

Příkopové ramenové sekačky řady CAT jsou vhodné pro subkompaktní a kompaktní traktory již od výkonu 20 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 1000 kg hmotnosti. Jedinečnou vlastností u takto lehkých příkopových sekaček je hydraulická 90° otoč ramene, díky níž je stroj automaticky chráněn proti nájezdu na překážku. S využitím tohoto horizontálního pohybu ramene se také lépe obsekávají kůly v ohradách nebo keře a stromky.

 

detail produktu

ELITE 350, 400, 450

Další velmi zajímavou řadou jsou modely ELITE. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 3,6 do 4,7 metru.Příkopové ramenové sekačky řady Elite jsou vhodné pro subkompaktní a kompaktní traktory již od výkonu 40 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 1800 kg hmotnosti.

 

detail produktu

CAMEL

Příkopová ramenová sekačka řady  CAMEL  je vhodná pro kompaktní traktory již od výkonu 70 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 3000 kg hmotnosti. Jedná se o sekačky vybavené pro profesionální práci s dosahem až 5 metru. Jedinečnou vlastností je natočení mulčovací hlavy o 254°. Další předností tohoto příkopového ramene je předsazená hlava do zorného pole obsluhy i hydraulická otoč ramene o 115°, která slouží také jako protinárazová hydraulická pojistka.

 

detail produktu

FOX BASIC 400, 450, 500

basic_0

Příkopové ramenové sekačky řady FOX BASIC  jsou vhodné pro kompaktní traktory již od výkonu 50 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 2000 kg hmotnosti.Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 4,1 do 5,1 metru.

 

detail produktu

FOX PROFI 400, 450, 485, 500, 530, 570

Příkopové ramenové sekačky řady FOX PROFI  jsou vhodné pro kompaktní traktory již od výkonu 50 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 2000 kg hmotnosti. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 4 do 5,7 metru.

 

detail produktu

DRAGON 500, 550, 600

dragon_1

Příkopové ramenové sekačky řady DRAGON  jsou vhodné pro kompaktní traktory již od výkonu 80 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 3700 kg hmotnosti. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 5 do 6 metru.

 

detail produktu

DRAGON 660 S.

dragon-s

Příkopová ramenová sekačka řady DRAGON 660 S.  je vhodná pro kompaktní traktory již od výkonu 100 koní a konstrukčně je uzpůsobena k agregaci s nosiči již od 4500 kg hmotnosti. Jedná se o sekačku vybavenou vším potřebným pro profesionální práci s dosahem 6,6 metru.

 

detail produktu

Příkopové sekačky Frontoni

Značka FRONTONI vznikla v Itálii roku 1985 v malé rodinné dílně Maurizia Frontoniho. Ten byl širokému okolí dobře znám jako velmi šikovný opravář zemědělských strojů a svoje zkušenosti prodával i na stážích ve Francii a Portugalsku. Po zkušenostech se slabými místy strojů, které mu prošly rukama se rozhodl sestrojit svou vlastní sekačku, která by jednoduchou a precizní konstrukcí vykazovala extrémní spolehlivost a velmi přijatelnou pořizovací cenu. Tak vznikly stroje značky FRONTONI.

Dodnes je firma FRONTONI především rodinnou firmou, kde kvalita výroby je na prvním místě. Maurizia Frontoniho tak lze zastihnout spíše ve výrobní hale než v kanceláři. Musí mít jistotu, že jeho jméno nesou pouze 100% výrobky.

Aktuální generace příkopových sekaček FRONTONI představuje ucelenou řadu strojů s dosahem od 1,7 až do 10,5 metru.

  • Nejmenší řada Butterfly je velmi zajímavá pro agregaci s malotraktory. Svojí lehkou konstrukcí nabízí využití příkopových sekaček i na malotraktorech, kde by to dříve bylo nemožné.
  • Elite umožní větším malotraktorům dosahy od 3,5 do 4,5 m.
  • Další velmi zajímavou řadou jsou modely Fox Profi. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 4 do 5,7 metru a velmi příjemným atributem je také cena.
  • Modely Dragon jsou již opatřeny i otočí o 90° a Dragon S má navíc teleskopické druhé rameno