DRAGON 500, 550, 600

dragon_1

Příkopové ramenové sekačky řady DRAGON  jsou vhodné pro kompaktní traktory již od výkonu 80 koní a konstrukčně jsou uzpůsobeny k agregaci s nosiči již od 3700 kg hmotnosti. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 5 do 6 metru.

 

detail produktu

Příkopové sekačky Frontoni

Značka FRONTONI vznikla v Itálii roku 1985 v malé rodinné dílně Maurizia Frontoniho. Ten byl širokému okolí dobře znám jako velmi šikovný opravář zemědělských strojů a svoje zkušenosti prodával i na stážích ve Francii a Portugalsku. Po zkušenostech se slabými místy strojů, které mu prošly rukama se rozhodl sestrojit svou vlastní sekačku, která by jednoduchou a precizní konstrukcí vykazovala extrémní spolehlivost a velmi přijatelnou pořizovací cenu. Tak vznikly stroje značky FRONTONI.

Dodnes je firma FRONTONI především rodinnou firmou, kde kvalita výroby je na prvním místě. Maurizia Frontoniho tak lze zastihnout spíše ve výrobní hale než v kanceláři. Musí mít jistotu, že jeho jméno nesou pouze 100% výrobky.

Aktuální generace příkopových sekaček FRONTONI představuje ucelenou řadu strojů s dosahem od 1,7 až do 10,5 metru.

  • Nejmenší řada Butterfly je velmi zajímavá pro agregaci s malotraktory. Svojí lehkou konstrukcí nabízí využití příkopových sekaček i na malotraktorech, kde by to dříve bylo nemožné.
  • Elite umožní větším malotraktorům dosahy od 3,5 do 4,5 m.
  • Další velmi zajímavou řadou jsou modely Fox Profi. Jedná se o sekačky vybavené vším potřebným pro profesionální práci s dosahy od 4 do 5,7 metru a velmi příjemným atributem je také cena.
  • Modely Dragon jsou již opatřeny i otočí o 90° a Dragon S má navíc teleskopické druhé rameno