LIPA GFM záběr 4,5m-5,5m

lipa-gfm

Tento skládácí mulčovač je ideálním řešením pro úpravu velkých ploch na kopcích, letištích apod. Zemědělské plochy, stejně tak jako plochy určené pro rekultivaci se stávají rychle upravenými díky rozpětí tohoto mulčovače .

 

 

TSL GARDEN

tsl-garden

Řada svahových mulčovačů  FRONTONI TSL GARDEN představuje stroje vyvinuté pro použití na malých traktorech již od 15 koní výkonu. Díky tomu se i s těmito stroji nabízí využití, které bylo dříve dáno pouze větším traktorovým nosičům. Slouží pro údržbu horších travnatých ploch s náletem do průměru 1 cm. Velký počet Y nožů na pracovním rotoru však zajistí pravidelný a kvalitní pokos i na častěji udržovaných pozemcích.

 

detail produktu

Mulčovač Tehnos MB 170, 200 LW

technosb59

Boční provedení mulčovače je vhodné pro univerzální použití na loukách, v sadech, pastvinách. Boční poloha mulčovače je určena pro úpravy ploch v okolí řek, příkopů a komunikací.Funkční připojení je určeno pro tahání traktorem nebo boční umístnění. Sklon rozmezí  +90° směrem nahoru na straně a -55° směrem dolů do boku. Boční mulčovač může být připojen k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie II. nebo III. V převodovce je sériově instalovaná volnoběžná spojka (volnoběžka), pro ochranu převodovky a pohonu.

 

detail produktu

Mulčovač MUL-LW 1,10m – 2m

mu-lw

Tyto mulčovače kromě univerzálního použití mohou být využívány k likvidaci všech typů porostů ve vinařství a ovocnářství, v zemědělství atd., tam, kde se vyžadují traktory s menším výkonem a hmotnosti. Optimalizovaný tvar stroje, k němuž je připojena nosná konstrukce, je napojena na přední části mulčovače. Kvalitní práce mulčovače je zvýšena využitím „proti ostří“, namontovaném na vnitřní straně pláště. Mulčovač může být  k traktoru připojen do 3.bodového závěsu kategorie I. nebo II.

 

detail produktu

Mulčovač MU – LW profi 1,3m – 2,8m

tehnos-profi24

Kromě univerzálního použití se vyznačují svou robustností a pevností. Díky svým vynikajícím technickým vlastnostem, jsou klasifikováni jako profesionální kladívkové mulčovače, které mohou být používané do těžkých pracovních podmínek, jako je vinařství a ovocnářství pro drcení větví, keřů i mulčování  travnatých ploch.V zemědělství pro mulčování kukuřičných  zbytků, slámy, bramborové natě, slunečnice atd. Pro čištění pastvin, neudržované zemědělské půdy, ploch podél silnic, železnic, vodních zdrojů a dalších ploch infrastruktury. Mulčovač je k traktoru připojen do 3.-bodového závěsu kategorie I. nebo II. Je vybaven mechanickým posuvem doleva/doprava.

 

detail produktu

Mulčovač zemědělský MP – LW 2,5m – 2,8m

tehnosz42

Robustní a multifunkční stroj – pro mulčování trávy, kukuřičných zbytků, slámy, slunečnice, dalších plodin používaných pro zelené hnojení, atd. Vhodný pro použití na velkých zemědělských výměrách, což umožňuje pracovat při vyšší rychlosti a zajistí větší tok drcené hmoty. Vyráběné modely jsou s koly či podpůrným válcem. Disponují dlouhými noži nebo těžkými kladivy HEAVY-duty. Model s dlouhými noži je určen pro mulčování kukuřičné slámy, slámy atd., model s těžkými kladivy se také používá k mulčování přerostlých a neobdělávaných porostů.

 

detail produktu

Mulčovač MT profi – rotační 1,8m – 2,6m

Mulčovač je  určen především pro rychlé a účinné mulčování trávy v sadech, vinicích, parcích, pastvinách, na letištích, golfových hřištích atd. Tři horizontální rotory zajišťují kvalitní mulčování trávy. Připojení k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie  I. nebo II. Profesionální rotační mulčovače  s vestavěným hydraulickým válcem pro posun vlevo/vpravo. Výška řezu lze nastavit pomocí dvou předních kol a dvou zadních podpůrných válečků.

 

detail produktu

Mulčovač MTL lehký – rotační

rotacnilehky1

Lehčí konstrukce mulčovače jej předurčuje především pro rychlé a účinné mulčování trávy v sadech, vinicích, parcích, pastvinách, na letištích, hřištích atd. jeho nízká hmotnost mu dává možnost použití s menšími traktory. Tři horizontální rotory zajišťují kvalitní mulčování trávy a rozhoz materiálů.Optimalizovaná konstrukce mulčovače je vhodná pro práce na menších plochách a s menšími traktory. Připojení k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie I. nebo II.

 

detail produktu

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Kontaktujte nás, prosím, pro další informace. Velmi rádi Vám je poskytneme.

ALFA PROFI s.r.o.
Útěchov 52
644 00 Brno
Czech Republic

Telefon: +420 511 141 770
Mobil: +420 603 144 633
Email: info@alfaprofi.cz