Mulčovač MUL-LW 1,10m – 2m

mu-lw

Tyto mulčovače kromě univerzálního použití mohou být využívány k likvidaci všech typů porostů ve vinařství a ovocnářství, v zemědělství atd., tam, kde se vyžadují traktory s menším výkonem a hmotnosti. Optimalizovaný tvar stroje, k němuž je připojena nosná konstrukce, je napojena na přední části mulčovače. Kvalitní práce mulčovače je zvýšena využitím „proti ostří“, namontovaném na vnitřní straně pláště. Mulčovač může být  k traktoru připojen do 3.bodového závěsu kategorie I. nebo II.

 

detail produktu

Mulčovač MU – LW profi 1,3m – 2,8m

tehnos-profi24

Kromě univerzálního použití se vyznačují svou robustností a pevností. Díky svým vynikajícím technickým vlastnostem, jsou klasifikováni jako profesionální kladívkové mulčovače, které mohou být používané do těžkých pracovních podmínek, jako je vinařství a ovocnářství pro drcení větví, keřů i mulčování  travnatých ploch.V zemědělství pro mulčování kukuřičných  zbytků, slámy, bramborové natě, slunečnice atd. Pro čištění pastvin, neudržované zemědělské půdy, ploch podél silnic, železnic, vodních zdrojů a dalších ploch infrastruktury. Mulčovač je k traktoru připojen do 3.-bodového závěsu kategorie I. nebo II. Je vybaven mechanickým posuvem doleva/doprava.

 

detail produktu

Mulčovač zemědělský MP – LW 2,5m – 2,8m

tehnosz42

Robustní a multifunkční stroj – pro mulčování trávy, kukuřičných zbytků, slámy, slunečnice, dalších plodin používaných pro zelené hnojení, atd. Vhodný pro použití na velkých zemědělských výměrách, což umožňuje pracovat při vyšší rychlosti a zajistí větší tok drcené hmoty. Vyráběné modely jsou s koly či podpůrným válcem. Disponují dlouhými noži nebo těžkými kladivy HEAVY-duty. Model s dlouhými noži je určen pro mulčování kukuřičné slámy, slámy atd., model s těžkými kladivy se také používá k mulčování přerostlých a neobdělávaných porostů.

 

detail produktu

Mulčovač MT profi – rotační 1,8m – 2,6m

Mulčovač je  určen především pro rychlé a účinné mulčování trávy v sadech, vinicích, parcích, pastvinách, na letištích, golfových hřištích atd. Tři horizontální rotory zajišťují kvalitní mulčování trávy. Připojení k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie  I. nebo II. Profesionální rotační mulčovače  s vestavěným hydraulickým válcem pro posun vlevo/vpravo. Výška řezu lze nastavit pomocí dvou předních kol a dvou zadních podpůrných válečků.

 

detail produktu

Mulčovač MTL lehký – rotační

rotacnilehky1

Lehčí konstrukce mulčovače jej předurčuje především pro rychlé a účinné mulčování trávy v sadech, vinicích, parcích, pastvinách, na letištích, hřištích atd. jeho nízká hmotnost mu dává možnost použití s menšími traktory. Tři horizontální rotory zajišťují kvalitní mulčování trávy a rozhoz materiálů.Optimalizovaná konstrukce mulčovače je vhodná pro práce na menších plochách a s menšími traktory. Připojení k traktoru do 3.-bodového závěsu kategorie I. nebo II.

 

detail produktu