Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Suite
Zpět na přehled novinek
29/08/2019

Jak bylo na Živitelce?

Letošní ročník Země živitelky se mohl pochlubit zatím nejvyšší návštěvností v historii 6denního formátu této akce! Výstavištěm „proteklo“ nejen pár litrů lihovin, ale hlavně přes 120 tisíc návštěvníků. A náš stánek, šikovně umístěný u vchodu vedle pavilonu T2, byl tohoto všeho hrdou součástí. Návštěvníky nejvíce zaujala (téměř celá) modelová řada pásových nosičů Green Climber, které byly vystaveny s nářadím pro různé lesnické využití. Mohli jste vidět například pařezovou frézu nebo lesní frézu, která zvládá rozdrtit náletové dřeviny. Naši expozici uzavíraly nejmenší a největší pásák, tedy stroj s největší svahovou dostupností 70° (F300 PRO) a stroj s největším výkonem (LV800). 

Právě tyto zmiňované stroje lze v současné době získat na dotaci. Tedy pokud máte příjmy ze zemědělské činnosti, či vlastníte nebo máte pronajatý les (3 ha a více) a využili byste Green Climber na lesnické práce, pak nás kontaktujte. Stroj Vám představíme a vytvoříme jeho specifikaci na míru vašim potřebám.

Na Zemi živitelce se na vás budeme těšit opět za rok – na stejném místě a opět v dobré náladě. Již nyní plánujeme dovést další z nových modelů pásáků z dílny MDB – LV1400 Dominátor. Do té doby nás ovšem můžete potkat na další obdobně velké akci – TECHAGRu 2020!