Reference

Green Climber LV500 nejen jako mulčovač, ale i sněhová fréza

Dálkově ovládané stroje s extrémní svahovou dostupností Green Climber jsou nejčastěji využívány s mulčovací, nebo lesnickou frézou. SŽDC se rozhodlo také pro kombinaci se sněhovou frézou, kterou chtějí využívat na údržbu nádraží a příjezdových cest. Mulčovač jim pomáhá čistit okolí železničních tratí od náletových dřevin a vysoké trávy.

Green Climber LV500 nejen jako mulčovač, ale i sněhová fréza

Štěpkovač pro obec s dotací 85 %

Starosta obce Troubelice, pan Ing. Bc. Plačko, využil Výzvu OPŽP č. 69 a získal dotaci ve výši 85 % na štěpkovač Green Climber CH300 PRO. Tento stroj je obsluhovaný dálkovým ovládáním a štěpkuje přímo v místě vzniku odpadu. Dostane se i do těžce přístupných míst a svahů se sklonem až 60°. CH300 PRO pomůže obci i s dřevním odpadem a dočišťováním po těžbě nebo silných bouřkách. Do 28.2.2019 probíhá příjem žádostí o 85% dotaci na pořízení štěpkovače Green Climber CH300 PRO, jedná se o Výzvu č. 104. Chcete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Štěpkovač pro obec s dotací 85 %

Jak na úpravu extrémního terénu?

I o překrásně strmé svahy hor je nutné se starat! Mluvíme zde především o těch plochách, na které jsou kladeny vyšší nároky. Jako jsou aktivně využívané sjezdovky, nebo prostranství mezi a pod sloupy elektrického vedení, na které se zase vztahují bezpečnostní opatření. Právě v takto obtížných terénech prokazují své kvality pásové dálkově ovládané nosiče. Což potvrzuje též právě předaný model Green Climber LV500, který momentálně brázdí podhůří Malé a Velké Fatry.

Pro jeho nového majitele, firmu Čistíme pozemky SK a pana Róberta Mikluše, je zásadní, aby jejich stroj byl stabilní, jednoduše dálkově ovladatelný a zvládal šplhat do prudkých svahů. Green Climber LV500 je schopný manévrovat v nepoddajném terénu až do 60°, je univerzálním nosičem adaptérů a především urychluje práci. Pan Mikluš jej nyní využívá v kombinaci s mulčovací hlavou s otočnými kladivy o 360°, což mu dovoluje drtit křoviska tam, kde by se musel „obyčejný smrtelník“ zdlouhavě prořezávat. 

Jak na úpravu extrémního terénu?

První Green Climber LV600 v ČR putuje do Severních Čech

První dálkově ovládaný pásový nosič Green Climber LV600 jsme měli tu čest předat Pojízdné pile s.r.o. v Libereckém kraji. S tímto „Diblíkem“, jak si stroj okamžitě pojmenovala nová majitelka, má v plánu likvidovat náletové dřeviny, křoviska a čistit plochy kolem vozovek. Pásový nosič nářadí LV600 využívá v kombinaci s pařezovou frézou či lesním drtičem SEPPI. 


První Green Climber LV600 v ČR putuje do Severních Čech

Pět vozů pro Brněnské komunikace

V roce 2017 jsme dodali 5 BOKIMOBILů do Brněnských komunikací. Už se kluci těší z BOKIMOBILů na zimní údržbu a z jednoho v letní výbavě s cisternou, lištou na kropení a kartáčem na čištění cest.
Pět vozů pro Brněnské komunikace

Montážní vůz trolejového vedení v Olomouci

Dopravní podnik města Olomouc používá jedinečné dvojcestné vozidlo BOKIMOBIL jako montážní vůz trolejového vedení s montážní plošinou o dosahu až 17,5 m.
Montážní vůz trolejového vedení v Olomouci

První BOKIMOBIL v ČR

Vůbec první BOKIMOBIL v ČR byl dodán do Technických služeb Hradec Králové. "Mezi novější mechanismy, které využívá a spravuje středisko čištění města, patří univerzální nosič nářadí Kiefer BOKIMOBIL 1151. Tento stroj pracuje v hradeckých technických službách od září roku 2013 a měl za dva roky najeto více než 2000 motohodin,“ vedoucí střediska dílen Ing. Miloš Matyásko.
První BOKIMOBIL v ČR