O nás

Navrhujeme, dodáváme a staráme se o technická řešení pro subjekty a organizace pečující o prostředí, které nás obklopuje jak v městech, tak na venkově.

Prostřednictvím námi dodávaných strojů se zefektivňují činnosti údržby krajiny a veřejných ploch, což se odráží ve zvyšování kvality životního prostředí kolem nás.

Jsme dovozci a zástupci výrobce pro Českou republiku a Slovensko - městská komunální vozidla BOKIMOBIL, hřbitovní technika BOKI, dálkově ovládané nosiče GREEN CLIMBER, příkopové sekačky FRONTONI a MORIS, podkopové stroje MORIS, štěpkovače GL&D.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pro traktory BRANSON, YANMAR, SAME a LAMBORGHINI, sekačky GRASSHOPPER, navijáky UNIFOREST.

Jak to vidíme v ALFA PROFI?

  1. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás výzvou.
  2. Hledáme dlouhodobě ekonomická a efektivní řešení.
  3. Kvalitní a rychlé poprodejní služby a servis jsou samozřejmostí.
Alfa Profi

Zaručíme spokojenost

Prodej

Požadavky našich zákazníků, tedy měst, obcí, povodí a soukromých subjektů mají svá specifika. Naše řešení proto vždy přizpůsobujeme požadavkům a předem řádně konzultujeme. Dle aktuálních potřeb zákazníka připravíme cenovou nabídku na míru. Zohledňujeme nejen konkrétní technické a finanční požadavky, ale taky aktuální dotační možnosti. O tom, že rozumíme potřebám našich zákazníků mluví i naše reference.

Řídíme se heslem „Zákazník má vždy pravdu… a někdy taky ne :)“

Alfa Profi

Servis

Prodej náhradních dílů a kvalitně odvedená práce našich servisních techniků je jedním z hlavních bodů ALFA PROFI. Servisní podpora Vám je vždy k dispozici, a to 365 dní v roce. Rozumíme Vám a proto víme, že práce přece nepočká. Na poprodejní prohlídku nebo servis nemusíte nikam chodit, naši technici rádi dorazí za Vámi.

Alfa Profi

Financování

Nemáte v rozpočtu schválené finance na techniku, kterou nutně potřebujete? Nevadí, u nás řešení nalezneme vždy, tedy pokud ovšem obě strany chtějí. S jedním traktůrkem nestíháte v zimě odhrnovat a posypávat všechny cesty a chodníky? Pomůžeme Vám s vyřízením dotace nebo půjčky. Pro naše zákazníky nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu (operativní leasing) komunální techniky.

Alfa Profi

Projekt Vzdělávání zaměstnanců společnosti ALFA PROFI s.r.o.

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost