Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Suite

O nás

Navrhujeme, dodáváme a staráme se o technická řešení pro subjekty a organizace pečující o prostředí, které nás obklopuje jak v městech, tak na venkově.

Prostřednictvím námi dodávaných strojů se zefektivňují činnosti údržby krajiny a veřejných ploch, což se odráží ve zvyšování kvality životního prostředí kolem nás.

Jsme dovozci a zástupci výrobce pro Českou republiku a Slovensko - městská komunální vozidla BOKIMOBIL, hřbitovní technika BOKI, dálkově ovládané nosiče GREEN CLIMBER, příkopové sekačky FRONTONI a MORIS, podkopové stroje MORIS, štěpkovače GL&D.

Jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pro traktory BRANSON, YANMAR, SAME a LAMBORGHINI, sekačky GRASSHOPPER, navijáky UNIFOREST.

Jak to vidíme v ALFA PROFI?

  1. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás výzvou.
  2. Hledáme dlouhodobě ekonomická a efektivní řešení.
  3. Kvalitní a rychlé poprodejní služby a servis jsou samozřejmostí.
Alfa Profi

Zaručíme spokojenost

Prodej

Požadavky našich zákazníků, tedy měst, obcí, povodí a soukromých subjektů mají svá specifika. Naše řešení proto vždy přizpůsobujeme požadavkům a předem řádně konzultujeme. Dle aktuálních potřeb zákazníka připravíme cenovou nabídku na míru. Zohledňujeme nejen konkrétní technické a finanční požadavky, ale taky aktuální dotační možnosti. O tom, že rozumíme potřebám našich zákazníků mluví i naše reference.

Řídíme se heslem „Zákazník má vždy pravdu… a někdy taky ne :)“

Alfa Profi

Servis

Prodej náhradních dílů a kvalitně odvedená práce našich servisních techniků je jedním z hlavních bodů ALFA PROFI. Servisní podpora Vám je vždy k dispozici, a to 365 dní v roce. Rozumíme Vám a proto víme, že práce přece nepočká. Na poprodejní prohlídku nebo servis nemusíte nikam chodit, naši technici rádi dorazí za Vámi.

Alfa Profi

Financování

Nemáte v rozpočtu schválené finance na techniku, kterou nutně potřebujete? Nevadí, u nás řešení nalezneme vždy, tedy pokud ovšem obě strany chtějí. S jedním traktůrkem nestíháte v zimě odhrnovat a posypávat všechny cesty a chodníky? Pomůžeme Vám s vyřízením dotace nebo půjčky. Pro naše zákazníky nabízíme možnost dlouhodobého pronájmu (operativní leasing) komunální techniky.

Alfa Profi