Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Suite
Zpět na přehled novinek
26/11/2018

Proč myslet jen na zimu? Zamluvte si předváděčku pásového nosiče už teď!

Už moc nelze zapírat, zima a Vánoce se blíží. Rozsvěcují se vánoční stromky a dokonce jsme měli i tu čest se popasovat s pořádnou sněhovou nadílkou. Ovšem proč myslet pouze na zimu? Proč se nezaměřit na stroje, které díky své univerzální platformě zvládají pracovat bez problémů celý rok? Je zde řeč o pásových nosičích Green Climber s robustní konstrukcí, propracovaným podvozkem a rychloupínací deskou, na kterou lze upevnit další adaptéry. Uplatní se tak přes celý rok nejen v lesích a při údržbě ploch. Čistí od náletových dřevin pod elektrickým vedením, zvládají úpravu ploch po těžbě dřeva a výměnné nástavby jim dodávají na síle. Připojit můžete taky sněhový pluh či frézu. 

Kromě teorie by to ovšem chtělo i pár důkazů! Máme nyní k dispozici na předvedení model Green Climber LV600 a to s lesní frézou s pevnými zuby. Tento stroj se dostane všude, kamkoliv ho pošlete. Je konstruován tak, aby vyhověl nejtěžším lesnickým podmínkám a zvládá pohyb i v 60° svazích. 

Individuální předváděčka a zodpovězení všech vašich dotazů? To je pro nás samozřejmostí! Kontaktujte nás: marketing@alfaprofi.cz