Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Suite
Zpět na přehled novinek
30/10/2018

MDB a Seppi – spojení kvality a síly

Další aplikace pásového nosiče Green Climber představuje propojení kvality a síly! Spojují se zde výrobky dvou renomovaných firem, které byly založeny v 30. a 70. letech a mají za sebou již dlouhou historii úspěšné výroby. 

Jedná se o podnik MDB Srl, který se díky inovativním technologiím řadí se svými pásovými nosiči mezi nejlepší ve své třídě. A o firmu Seppi M, která se od 70. let stala jedním z předních světových výrobců mulčovačů a drticích hlav. Společnost Seppi si vybrala právě MDB a pásový nosič Green Climber LV600 jako hlavního reprezentanta pro svoji drticí hlavu Seppi Microforst. Tímto propojením vytvořila údernou jednotku, která akcentuje jak schopnosti a sílu drtící hlavy, tak vynikající výkon nosiče. 

Green Climber LV600 ve spojení s drtící hlavou Seppi Microforst a výkonem 56 HP (kroutící moment 225 Nm) nemá problém se dostat do těch nejméně přístupných míst. S rychlostí až 9 km/h nahradí svou prací až 10 lidí. Vše je zjednodušeno dálkovým ovládáním, díky kterému se usnadní celá manipulace, a vy zůstáváte v bezpečí. A samozřejmě v tak náročných podmínkách musíme vyzdvihnout také kvality konstrukce drtící hlavy, která je vyrobena z vysoce odolné oceli. 

Konec teorie – my jsme měli tu možnost pro vás toto propojení síly s nejnovějšími technologiemi i otestovat v praxi! Při předávání Green Climberu LV600 a Seppi Microforst našemu zákazníkovi Pojízdné pile s.r.o. jsme hned vyjeli do terénu a ověřili jsme si kvality této kombinace. Shrnuto a podtrženo, hlavní výhody – dostupnost (prakticky kamkoliv), efektivní a rychlé drcení a zpracovávání materiálů přímo na místě a bez nutnosti manipulace a zdlouhavého přemísťování.